Тема дня:

 

II-Й ВСЕСВІТНІЙ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКИХ КРЕДИТНИХ СПІЛОК СВІТУ

 


Форма реєстрації учасника II Всесвітнього Фестивалю Українських Кредитних Спілок
В цьому році рух кредитних спілок України, святкує своє 25-річчя! З 08 червня по 29 жовтня 2017 року на Західній Україні проходить II-й Всесвітній Фестиваль Українських Кредитних Спілок. Присвячений фестиваль українським кооператорам, які понад 150 років будували і будують кооперацію для української громади, з українською громадою з гаслом «Свій до свого по своє», дбаючи за добро кожного зокрема і всіх разом.
Ми українці світу – можемо, вміємо, знаємо як забезпечувати доступ до фінансових послуг на основі кооперативних засад, дбаючи за добро місцевих громад, економічний розвиток, розвиваючи українську культуру та будуючи дух своїх спільнот. Учасники Фестивалю матимуть нагоду отримати та поділитися досвідом на різноманітних конференціях, відвідати цікаві фестивалі та навіть відправитися у мандрівку Карпатами!

Детальна програма ІІ-го Всесвітнього Фестивалю Українських Кредитних Спілок на офіційному веб-сайті http://wfucu.org.ua/


 Новини:

 

14 червня 2017 року минає чверть століття від моменту її створення.  Це відтинок часу чималий з огляду на тривалість людського життя. Підводимо підсумки, згадуємо пройдене.


Сучасне наше наповнене різними подіями, ми у вирі громадського життя. Напередодні ювілею, 8 червня, відбулася конференція “Мільйон з гектара”.

Кредитна спілка запрошувала своїх членів, щоб мали можливість набувати передового досвіду, сучасних технологій у веденні сільського господарства. Ділилися досвідом знані фахівці у цій галузі, а також місцеві успіш... dali


 

Новини:

 

 

25 лютого 2017 року, м.Львів. Кредитна спілка "ВИГОДА" удостоєна високого визнання у номінації "Гідний довіри"(FIDE DIGNUS)-2017. Приємно, що наш приклад економічної самоорганізації отримав таке високе пошанування. Ми другі отримали цю нагороду, а першим (2016 р) є академік, Герой України Ігор Юхновський. Ось і маємо тепер таке собі мале товариство)

Отримати цю нагороду із рук організаторів приїхало шановне наше товариство із м.Стрия, в т.ч. засновники КС "ВИГОДА" - Ігор Грубий (секретар Правлін... dali


 

Послуга сезону

 

 

Фото тижня :

 


Переглянути »

Переглянути »

Переглянути »

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ