Тема дня:

 

 Стрітенська зустріч з аграріями Стрийщини

15 лютого 2018 р. центральна міська бібліотека ім. Шашкевича свій читальний зал люб’язно надала представникам сільського господарства району. Тут зібралися найактивніші ділові люди Стрийщини, яких болить доля села. Фермери, власники селянських особистих господарств, ті хто намагається відродити село, хто вболіває за хліборобську справу всією душею. Для них в цей святковий Стрітенський день кредитна спілка “Вигода” підготувала презентацію діяльності своєї установи та пропонувала подальшу співпрацю. Дехто з присутніх уже давно є членом кредитівки, користувався нашими послугами і зміг порівняти з іншими кредитуючими установами. Після презентацій були запитання, вільне спілкування за чаєм та кавою. Дискусії були гарячими. Нам здалося, що такі зустрічі є потрібними і корисними для всіх. То ж будьмо разом в майбутньому.

Керуюча ЦО КС “Вигода”
Галина Гарбовська
Фото автора.

 Послуга сезону

 

Кредитна спілка “Вигода” запрошує фермерів, власників особистих селянських господарств та бажаючих, які планують пов`язати своє майбутнє зі сільським господарством на зустріч. Учасники матимуть можливість ознайомитися з цікавими пропозиціями кредитної спілки, а також державними програмами підтримки сільгоспвиробників, фермерів та ласників ОСГ.
Чекаємо на Вас 15 лютого 2018 року о 10-й годині в приміщенні читального залу центральної міської бібліотеки ім. Шашкевича за адресою:м. Стрий,вул. Шевченка,63
На завершення вільне спілкування з кавою, чаєм.
Контактна особа: Галина Гарбовська
Про участь зголошуватись за телефоном: 0676736790


 

Фото тижня :

 


Переглянути »

Переглянути »

Переглянути »

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ