:: КРЕДИТНА СПІЛКА "ВИГОДА" :: Книга гостей

.::Книга гостей

Додати повідомлення »» 

 
[1] [2]
  Марія  с.Сопошин       [ 09.02.2016 16:20 ]  
Вдячна кредитній спілці"Вигода" у Жовкві. Був час, коли мені доводилося брати кредит і мені допомогли і грошима і порадою.Тепер мені, як члену спілки, запропонували покласти на депозит "Пенсійний накопичувальний" і я погодилася, бо довіряю цій спілці.


    Кам`янка-Бузька       [ 15.07.2015 22:54 ]  
Дуже сподобалось обслуговування в кредитній спілці Вигода в м. Кам`янка-Бузька. В тяжку хвилину коли були потрібні кошти на операцію чоловіку працівник Вигоди уважно вислухала і оперативно порадила, які документи зібрати і ми скоро отримали кредит, тим самим встигли зробити операцію на серце. Дякую що Ви такі є.Розказую про Вас всім.Здоровя вам і процвітання.


  Микола Бігун  м. Стрий       [ 03.10.2014 11:05 ]  
Дякую за приємне обслуговування. Бажаю всім доброго здоров`я.


  Роман  Жовк. р-н с.Мокротин       [ 18.07.2014 15:36 ]  
Дякую кредитній спілці за отриману позику.Умови отримання кредиту вигідніші ніж в банку.Якщо потрібні гроші - раджу звернутися в КС "Вигода"


  Юрій  Жовківський р-н       [ 17.07.2014 17:22 ]  
Дуже вдячний кредитній спілці за наданий кредит.Переконався сам, що кредит в КС "Вигода" набагато кращий за кредит в банках по багатьох параметрах.


  Галина  Жовква       [ 16.07.2014 16:58 ]  
Дуже вдячна Вам за допомогу, за пораду, за вашу людяність.Приємно з Вами мати справу.


    м. Стрий       [ 20.05.2014 13:52 ]  
З кредитною спілкою знаюся з початку її роботи. В скрутні часи завжди можна було собі зарадити позичкою. Зараз я пенсіонерка можу защадити дещо, як кажуть, на всякий випадок. Гарні відсотки. Приємне обслуговування. Можна поспілкуватися з працівниками, прислухатися до їхніх порад. Приємна домашня атмосфера завжди. Дякую за це. Бажаю процвітання і стабільності.


  Луцик Надія  Сокаль       [ 23.04.2014 18:47 ]  
Дуже вдячна кредитній спілці в Сокалі, що в скрутну хвилину виручили мене грішми. Дай Боже Вам здоров`я, довгих років життя і всьому колективу процвітання.


    Жидачівський район       [ 16.04.2014 11:04 ]  
Напередодні Великодніх свят хочу щиро привітати всіх працівників кредитної спілки "Вигода", особливо керуючу філією в м. Жидачів п. Галину Степанівну Овсянецьку. Я член кредитної спілки майже від її заснування і сердечно дякую за неодноразову підтримку як фінансову, так і душевну. Дорогі мої вигодчани! Ваша чуйність до людських проблем, ввічливість і доброзичливість, високий професіоналізм, а найбільше постійне бажання допомагати людям викликають велику повагу і вдячність. Бажаю Вам веселих свят і Божої допомоги в усіх Ваших справах. Доброго Вам здоровя і всього якнайкращого!


    Жовківський р-н       [ 10.04.2014 11:04 ]  
Дякую за обслуговування працівниці Жовківського відділення спілки "Вигода" пані Оксані,за її привітність, ввічливість, компетентність. Приємно заходити навіть за порадою, за консультацією.


  Надія Тураш  м.Пустомити       [ 07.02.2014 12:32 ]  
Можна назвати Вас шановними, але хочеться назвати дорогі мої друзі і помічники! Сердечно дякую Вам за теплі слова підтримки і поради, а може ,найбільше, за розраду і допомогу! Хай Вам Бог допомагає! Хай будуть у Вас добрі та вдячні позичальники та звичайно "віддавальники". Хай добрим і мудрим до Вас буде Ваше керівництво! Бо ліпших,ніж Ви немає! Хай щастить!


  Ігор  Самбір       [ 30.01.2014 10:51 ]  
Висловлюємо щиру подяку за обслуговування працівникам спілки "Вигода",за їхню привітність ,гарне ставлення,уважність.За хорошу ауру,яку вони створюють працюючи з людьми. Бажаємо працівникам кредитной спілки-процвітання,фінансової стабільності.


  Стефанія  Миколаїв       [ 05.02.2013 09:59 ]  
Щиро вдячна вам за допомогу, за вашу людяність та ввічливість! Хай Господь опікується вами! Хороших вам клієнтів!


  Тетяна  Сокаль       [ 20.01.2013 09:25 ]  
Дуже вдячна вашій кредитній спілці, яка завжди йде назустріч людині і виручає в скрутному становищі.


  Степан  Сокаль       [ 19.01.2013 09:20 ]  
Я вдячний за такі кредитні спілки, як ваша, що надає нам можливість і шанс стати фінансово незалежними. працюйте і процвітайте.


  Андрій Качмар  Пустомити       [ 16.11.2012 11:29 ]  
Вітання з 10 річницею Пустомитівську філію КС “Вигода” Хай “Вигода” щедрою буде з великими грошима іде до людей, Ольга, Марійка, Люда- працьовиті люди, наснаги вам і нових ідей. Нехай Кредитна спілка “Вигода” Відмітить десятилітній ЮВІЛЕЙ, Хай буде світлим у “Вигоді” цей день. З 10-ти літнім святом “Вигода”, Любові, радості зичемо Вам, Хай для кожного з Вас яскраво світять зорі, В серці буде радість, повно на столі, Щоби завше Ви були здорові й душею були молоді. Від Ваших грошей хай буде достаток у кожному домі, І Божий Мир, що голубом зліта, Господнього Вам всім(Оля, Марія, Люда) благословення, На многії, многії літа. Здорові будьте, Радійте, що у Вас клієнти є, Живіть ще довго, не одне десятиліття Хай Бог найкраще Вам в житті дає..


[1] [2]

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ